Hakkımızda

Tecrübeli, Güçlü ve Zeki
İnsanlar Burada


Turgut Hukuk & Arabuluculuk Bürosu, doğruluğu ilke edinen, hukukun gücüne inanan avukatlardan oluşmaktadır. Temel prensiplerini kanunlardan, yasalardan ve anayasadan alır. Tüm bunların birleşimiyle size doğru avukatlık hizmetini sunar.

Turgut Hukuk & Arabuluculuk Bürosu 2011 yılında Gönen'de Av. Onur TURGUT tarafından kurulmuştur. Gönen'in ihtiyacı olan tüm avukatlık, arabuluculuk ve danışmanlık hizmetlerini karşılayan Turgut Hukuk ve Arabuluculuk bürosu açılışından kısa bir süre sonra büyük bir ivmeyle büyümüş ve bölgenin lider kuruluşları arasına girmiştir. Bulunduğu bölgeden Türkiye'nin her yerine sıçrayan bir yapı geliştirmiş ve profesyonelliğini herkese duyurmayı başarmıştır. Temelinde doğruluk, güven ve tecrübe barındıran Turgut Hukuk, çalıştığı avukat kadrosuyla tüm hukuki sürecinizi takip eder ve neticelendirir.Aklınızdaki sorular için buradayız.


Doğruluğun gücüne inanıyoruz. Adaletin en temel hak olduğunu biliyoruz. Sadece Gönen'de değil Türkiye'nin neresinde olursanız olun, aklınızdaki soruları bize danışabilirsiniz. Gönen'de kurulmuş olsak ta biz sadece Gönen Hukuk Bürosu değiliz. Çalıştığımız avukat ekibimizle biz Türkiye'nin hukuk bürosuyuz.

Emerson'ında dediği gibi insanlar ancak adaletle doyurulur.

Bize Ulaşın


home_lawyer4_pic8
EnglishTurkish